איך להוציא ויזה לארה"ב


כל אשר נכנס בשערי ארה"ב חייב להחזיק בויזה תקפה לארה"ב.

גם אם תוכנית הנסיעה כוללת שהייה ממושכת, ביקור משפחה , טיול ואף מעבר דרך אחד מנמלי התעופה של ארצות הברית, בזמן המעבר בגבולות, ויזה לארה"ב הינה אשרת חובה עבורך.

 

 

אז איך להוציא ויזה לארה"ב? עבור רבים מדובר בכאב ראש בירוקרטי. לכן, ישנה אפשרות לפנות אלינו על מנת שנעשה עבורכם את העבודה השחורה. כל המבקש להוציא ויזה חייב לעבור תהליך אשר כולל מילוי טפסים באתר הרשמי של שגרירות ארה"ב, הכוללים פרטים אישיים, פרטים לגבי הנסיעה, פרטים לגבי התעסוקה בארץ ועוד. הטפסים אשר נמצאים במערכת של השגרירות , כתובים בשפה האנגלית ומצריכים זמן וסבלנות , המילוי שלהם נעשה "און ליין"  והם קיימים בטופס שאורכו 16 עמודים.לאחר מילוי הטופס הנ"ל, אשר קרוי DS160   על מבקש הבקשה לויזה, להירשם לאתר נוסף אשר בו הוא מזמן את הפגישה. במערכת הנוספת הזו של השגרירות יש למלא חלק מהפרטים פעם נוספת ולאחר תשלום האגרה יש לקבוע תאריך לראיון בשגרירות ארה"ב. את כל הטפסים הנ"ל אנו ממלאים ועורכים עבורכם מבלי שתצטרכו לכתוב משהו, תהליך זה נעשה באמצעות ראיוני טלפוני אישי איתנו.

 

 

את האגרה ניתן לשלם בשתי דרכים: האחת, תשלום בכרטיס אשראי מסוג ויזה בינלאומי או מאסטר כארד וזאת ניתן לעשות און ליין (חלק משירותי החברה שלנו) והדרך השניה היא בהוצאת ספח לתשלום בדואר במזומן. את הספח הזה אנו שולחים בדואר אלקטרוני למבקש הבקשה והוא מוקצב בזמן של 5 ימים לתשלום. לאחר תשלום האגרה לויזה, ניתן לקבוע את התאריך לראיון בשגרירות.

עלות האגרה לויזה הינה בשקלים ומשתנה בעקבות עליות וירידות בשערו של הדולר.

 

 

איך להוציא ויזה לארה"ב

 

 

הסיבה ש VisaNow קיימת היא כדי לחסוך לכם זמן ואנרגיה רבים. כל אדם הרוצה לנסוע לארה"ב ומעוניין בויזה, יכול לבצע את כל התהליך בעצמו. המטרה שלנו היא לעשות לכם את התהליך הרבה יותר פשוט ומבלי שתטרכו לשבור את הראש איך להוציא ויזה לארה"ב.

התהליך דרך חברת VisaNow מצריך מכם  שתי פעולות פשוטות בלב: שליחת צילום הדרכון אלינו, כדי שנוכל לאמת ולדייק בפרטים החשובים בטפסים האישיים ומילוי שאלון טלפוני.

 

בשונה משאר החברות, חברת VisaNow פוטרת אתכם גם ממילוי טפסים ויזה לארה"ב הארוכים בעברית ומציעה לכם חיים עוד יותר קלים. בזמן הנוח לכם, נציג טלפוני שלנו יצור איתכם קשר על מנת לשאול אתכם את השאלות וכל זה תוך הנחייה וייעוץ.

 

את כל התהליך חברת VisaNow תעשה עבורכם תוך 24 שעות, כלומר, לאחר יממה, יהיה לכם כבר תאריך לראיון (אשר אתם תבחרו אותו לפי לוח הזמנים שלכם ובכפוף ללוח הזמנים של השגרירות) , כל המסמכים ימתינו לכם בתיבת הדואר האלקטרוני שלכם (אלא אם תעדיפו לקבל אותם ישירות אליכם בדואר ישראל) ותקבלו הנחיות מלאות ומפורטות מאיתנו לגבי הראיון.

 

אנו נסביר לכם, כיצד נראה יום הראיון, מה התהליך אותו אתם עוברים בתוך השגרירות, איך כדאי להכין את עצמכם הכי טוב, אנו נעבור איתכם על כל המסמכים לראות שלא חסר דבר כך שליום הראיון אתם תגיעו מוכנים ומסודרים.

 

לקראת הראיון, אנו כאן זמינים עבורכם לכל שאלה שלא תהיה, מהבוקר עד שעות הערב המאוחרות.

גם לאחר הראיון אנחנו לא נפרדים, לקוחות שלנו שבוחרים להמשיך איתנו גם אחרי קבלת הויזה, נהנים משירותי ייעוץ והנחייה לקראת הנסיעה לארצות הברית. אנו מספקים טיסות, רכבים להשכרה, דירות ומלונות, במחירים הזולים ביותר שיש. בנוסף,  כל אחד מהיועצים שלנו בעל ידע נרחב בכל הקשור לארצות הברית ויוכל לספק לענות על כל השאלות שלכם, לעזור לכם בתיכנון טיול שתמיד חלמתם עליו וכל זה עם שפע של ידע, מקצועיות, יעילות וכמובן בחיוך. 

 

תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online