מחיר ויזה לארה"ב

 

אז כמה עולה להוציא ויזה לארה"ב ?

תלוי, איזו ויזה. במקרה של הויזה הנפוצה ביותר שהיא ויזת תיירות B1/B2, אשר מתאימה גם צרכי עסקים ולצרכים רפואיים, המחיר הינו 160$, מכיוון שהשגרירות גובה את הסכום בשקלים, מחיר ויזה לארה"ב משתנה מעת לעת בהתאם לשער הדולר כאשר השגרירות מחליטה אחת לכמה זמן לעדכן את המחיר. היום מחיר אגרת ויזה הוא 608₪.

 

 

מחיר ויזה לארה"ב

 

 

את האגרה עצמה ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מסטרכארד בלבד מהסוגים שמכובדים גם בחו"ל (כלומר כרטיס אשראי שמספרו הסידורי מורכב מ 15-16 ספרות). דרך שניה לשלם את מחיר אגרת ויזה לארה"ב, באמצעות תשלום בבנק הדואר בשקלים במזומן בלבד. תשלום זה ניתן לשלם באמצעות שובר לתשלום אותו ניתן להנפיק באמצעות מערכת לקביעת תורים של השגרירות האמריקאית.

 

 

us visa fee table part 1

 

 

us visa fee table part 2

 

 

כל מחירי האגרות שהזכרנו משולמים עבור הגשת הבקשה לויזה ואינן מוחזרות למועמד במקרה של סירוב לויזה. בנוסף, בחלק מהויזות הנ"ל יש לשלם אגרות נוספות, כגון אגרת SEVIS על סך 200$ במקרה של הגשת מועמדות לויזת סטודנט F ועוד. 

 

מחיר עבור אגרת ESTA, לאזרחים שהם בעלי דרכון של אחת מהמדינות הפטורות מויזה לארה"ב, 14$.

 

חברת VisaNow תחסוך לך כסף רב וזמן יקר על ידי הכנת הבקשה, ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך ובכך לצמצם את עלות הויזה לארה"ב. ניתן לתהחיל את התהליך מיידית באמצעות מילוי טופס בקשה לויזה אמריקאית כאן באתר, מגישי בקשה באמצעות טופס זה, זכאים להנחה בסך 10% מדמי הטיפול.

תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online