הוצאת ויזה לארה"ב

מיליונים רבים של אנשים מכל רחבי העולם נכנסים מדי שנה בשעריה של ארצות הברית. רובם המוחלט מחויבים להוציא ויזה לארה"ב. כל אזרח זר שאינו אזרח של אחת מהמדינות המשתתפות ב"תוכנית פטור מויזה" - Visa Waiver Program, חייב להוציא ויזה לארצות הברית על מנת לבקר בה. מדי שנה, מתקבלות בשגרירות ארצות הברית בישראל עשרות אלפי בקשות של אזרחי מדינת ישראל לקבלת ויזה לארה"ב. תהליך הוצאת ויזה לארה"ב, אינו קל וברור דיו. מדובר בבירוקרטיה הכוללת מילוי טופס פרטים אישיים DS 160 באנגלית דרך אתר שגרירות ארצות הברית בלבד, זמן המילוי של טפסים אלו מוקצב בזמן, ולא ניתן למלאם באופן ידני.

הוצאת ויזה לארה"ב

איך זה עובד?

שגרירות ארה"ב בוחנת כל בקשה לגופה באופן אישי וקפדני ביותר, לכן, מילוי טופס הפרטים האישיים DS 160 שאינו תואם את ההוראות המדויקות של השגרירות האמריקאית, חוסר ידיעה לגבי דרך קביעת הראיון או היעדר מסמכים רלוונטיים של מגיש הבקשה בזמן הראיון בשגרירות, יכולים להוביל לעיכוב או פגיעה בסיכוי לקבלת הויזה.

בכדי לקבל ויזה לארה"ב מבקש הבקשה צריך למלא טופס DS160 שהוא למעשה טופס פרטים אישיים, המבקש נידרש למלא את הטופס במלואו ושפרטיו יהיו נכונים ותואמים את המציאות. לאחר מילוי טופס ויזה לארה"ב, המבקש נדרש לתאם ראיון בשגרירות האמריקאית בת"א או בקונסוליה הכללית בירושלים לפי לוח הזמנים הנוח לו וכמובן בכפוף ללוח הפגישות הפנויות של השגרירות.

חברת VisaNow תבצע עבורכם את כל הליך הוצאת ויזה לארצות הברית. מילוי הטפסים בהתאם להנחיות של השגרירות, קביעת מועד הראיון בהתחשב בלוח הזמנים שלכם, הסברים מפורטים ביחס לרשימת הטפסים הרלוונטיים שכדאי להביא לראיון וליווי ממש עד ליום הראיון.

קביעת הראיון לקבלת ויזה בשגרירות ארה"ב

שגרירות ארצות הברית מראיינת רוב מוחלט של מבקשי ויזה לארה"ב בגילאים 14 עד 80. את הראיון קובעים דרך האינטרנט או הטלפון, את הראיון ניתן לתאם עבור עד 10 בני משפחה  מדרגה ראשונה (אחים,הורים,ילדים) , אשר גרים באותה הכתובת. אזרחים בגילאים שונים מאלו אינם צריכים לפקוד את השגרירות אלא להכין את הטפסים באותו האופן ולהעביר את המסמכים לידי דואר שליחים של דואר ישראל והם ידאגו להעבירם לשגרירות האמריקאית. לאחר הטיפול בבקשה לויזה לארה"ב, יוחזר הדרכון עם הויזה לביתו של מבקש הבקשה. מועמדים לויזה המחדשים את הויזה שלהם, יכולים לא להגיע לראיון בשגרירות במידה והם עומדים בתנאים של הנוהל החדש לחידוש ויזה.

ימי הפעילות של שגרירות ארצות הברית הם שני עד שישי. שעות הפעילות נעות בין השעות 07:30 לשעה 12:30. יש לקחת בחשבון ימי חג בהם השגרירות סגורה וכמובן את אילוצי התקופה, כלומר, בתקופות עומס יהיו הרבה פחות ימים ושעות פנויות. מתוקף עובדה זו, שגרירות ארה"ב ממליצה לכל מבקש בקשה לויזה לארה"ב, להגיש את בקשתו זמן מה לפני נסיעתו המתוכננת.

VisaNow  ממליצה להתחיל בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב כחודשיים טרם הנסיעה.

VisaNow מסייעת למבקש הבקשה לאורך כל התהליך. מילוי הטפסים נעשה בהתאם להוראות המדוקדקות של שגרירות ארצות הברית, תיאום הראיון נעשה לפי לוח הזמנים של שגרירות ארה"ב ולוח הזמנים הנוח למבקש הבקשה. בנוסף, כל לקוח יקבל לאחר הזמנתו את השירות טופס הכנה - בו הסבר כללי על הראיון בשגרירות ארה"ב ורשימת כל הטפסים הרלוונטיים להגשה בזמן הראיון. כמו כן, הדרכה וליווי צמוד לקראת הראיון בשגרירות ארצות הברית.

עלויות

(מחיר ויזה לארה"ב)

 

תעריפי ויזת תייר לארצות הברית:

כל המבקש להוציא ויזה לארה"ב חייב בתשלום הבא:

608 ש"ח אגרת ויזה לארה"ב - אשר ניתן לשלם בכל סניף של דואר ישראל או עם כרטיס אשראי בינלאומי באתר קביעת התורים של שגרירות ארה"ב.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מגיעים מוכנים לראיון בשגרירת ארה"ב, לחסוך לעצמכם זמן יקר, בזבוז כסף על ידי הגשת בקשות חוזרות ונשנות ואת כל הבירוקרטיה העומדת מאחורי הבקשה להוצאת ויזה לארצות הברית, תנו ל VisaNow לעשות עבורכם את כל העבודה. אנו נשמח לשרת אתכם תוך כדי עמידה בזמני שירות מינימליים ומקצועיות מירבית!

תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online