טופס ויזה לארה"ב


טופס בקשה לויזה לארה"ב 

קיימים מספר טפסים שונים עבור הגשת בקשת ויזה לארה"ב. טופס ויזה לארה"ב הנפוץ ביותר הוא DS 160. טופס זה מיועד לאנשים המעוניינים בקבלת ויזה עבור שהייה זמנית שאינה למטרת הגירה. טופס זה ממלאים באופן אלקטרוני והינו מעובד על ידי קצינים קונסולריים של השגרירות האמריקאית. על בסיס הפרטים אותם הזין המועמד לויזה בטופס זה, בשילוב של מאגרי המידע הנמצאים ברשותם של כוחות האכיפה האמריקאים ובהסתמך על הראיון האישי אותו עובר המועמד לויזה בשגרירות ארה"ב, הקונסול המראיין מחליט האם לאשר את הבקשה לויזה או לא.

 

 

קיימים טפסים נוספים אותם על המועמד למלא אך אלו משתנים בהתאם לסוג הויזה המבוקשת. טופס ויזה לארה"ב - DS 160 עוסק בפרטים האישיים של המועמד, פרטי השכלה, תעסוקה נוכחית ותעסוקה קודמת, פרטי השרות הצבאי, נסיעות לחו"ל, עבר פלילי ועוד. כאשר המועמד מסיים למלא את פרטיו בטופס הוא למעשה מצהיר, מתחייב וחותם כי כל הפרטים אותם הוא מסר הינם אמת והוא אינו מסתיר מידע. מומלץ להיעזר בשירותים מקצועיים של VisaNow על מנת למנוע מצבים לא נעימים כגון פרשנויות שגויות של הסעיפים השונים בטפסים ויזה לארה"ב ועל מנת להקל על עצמכם בתהליך קבלת הויזה בכלל. יש לזכור, כי הצהרת שקר עלולה לגרום לפסילת הבקשה לויזה ואף לפסילה באופן קבוע. טעויות או אי דיוקים עלולים לעכב את אישור הבקשה שלכם.

 

 

טופס ויזה לארה"ב, טפסים ויזה לארה"ב

 

 

על מנת להשלים את תהליך בקשת הויזה, מילוי טפסים ויזה לארה"ב אינו מספיק אלא יש לתאם תאריך לראיון בשגרירות האמריקאית וכמו כן לשלם עבור אגרת ויזה. לראיון עצמו יש להגיע עם כל המסמכים הרלוונטיים כולל הטפסים הערוכים, מסמכים התומכים בבקשת המועמד לויזה וכן מסמכי חובה נוספים כגון: דרכון, תמונה, קבלה עבור תשלום האגרה ועוד.

נשמח להציע לכם שירות מהיר ויעיל ללא תחרות.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1700-720-002 

 

 

הנחיות וטיפים למילוי נכון של טופס DS160

טופס הפרטים האישיים עבור ויזת תיירות/עסקים מהווה חלק אינטגרלי בתהליך ויש לו השפעה רבה על החלטת המראיין האם להעניק או לסרב למגיש הבקשה לויזה לארה"ב. כאמור, בראיון עצמו בשגרירות בתל אביב או בקונסוליה בירושלים נבחן המרואיין על השאלות אותן הוא נשאל במקביל לטופס אשר מילא. הטופס חייב להיות תואם את תוכניות הנסיעה והפרטים האישיים, התעסוקתיים ומצבו של המועמד.

 

כדי למלא את הטופס בצורה הנכונה ביותר, ראשית מלאו אותו כאשר הדרכון מונח מולכם. הפרטים האישיים המצויים על הדרכון חייבים להיות תואמים את הפרטים אשר תציינו בטופס שלכם. בכל הנוגע לשאלות הקשורות לביקורים קודמים וויזות לארצות הברית, ענו מדוייק ככל שניתן. גם אם אין ברשותכם את הויזה הקודמת לארה"ב ואתם לא יודעים בדיוק באילו תאריכים טסתם ושבתם, חשוב מאוד לציין מועדים שאתם זוכרים ושהם באופן יחסית קרובים למועדי הטיסה וזמן השהות. עדיף לכם לציין תאריך שהוא לא מדויק, מאשר לא לציין תאריך כלל. חוסר ציון בתאריך טיסה או הוצאת ויזה- מתפרש בטופס כאילו מעולם לא טסתם או הוצאתם ויזה. פרטי התעסוקה שלכם והסטטוס שלכם חשובים גם הם, ציינו את כל פרטי העבודה לפרטי פרטים (כתובת, טלפונים) והשתדלו להסביר בצורה מפורטת על התפקיד שלכם בחברה או על תחום העיסוק שלכם אם אתם עצמאיים.

 

חשוב לציין את השכר החודשי, זה יכול לחסוך מכם זמן בראיון, אך לכל פרט שאתם מציינים בטופס חלה עליכם חובת הוכחתו. כלומר, ציון גובה משכורת, מעיד על כך שיש לכם תלושים בגובה השכר הזה.

איש קשר בארצות הברית יכול להיות מכר, קרוב שותף עסקי ועוד. אם אתם מכירים אדם כלשהו באופן אישי בארצות הברית מומלץ לציין את פרטיו, שימו לב כי תזדקקו לשמו המלא, כתובתו ומספר הטלפון שלו. במקרים מסויימים אף מומלץ להביא לראיון מכתב מאיש הקשר בארצות הברית בו הוא מעיד על פגישתכם או על כך שאתם מתארחים אצלנו בזמן שהותכם.

 

אם יש לכם עבר פלילי חשוב לציין פרט זה בשאלות הכלליות בסיום הטופס. קחו בחשבון שיתכן ותתבקשו להמציא גליון הרשעות ממשטרת ישראל והתהליך יעוכב ויעבור לבדיקות נוספות.

 

כל הפרטים אשר אתם מוסרים ומציינים בטופס זה הם קריטיים וחשובים ולכן יש למלא את הטופס בתשומת לב רבה, או להיעזר באחד מנציגנו , כדי שנוכל לספק לכם שירות מקצועי והדרכה מלאה לאורך כך התהליך. לפרטים נוספים חייגו 1700-720-002


 

תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online