ויזת אנשי צוות - C1/D

ויזת C1/D - ויזת אנשי צוות

 

אנשי צוות המועסקים ועובדים כחלק מהצוות של ספינות או מטוסים המגיעים לארה"ב מחויבים להגיש בקשה לויזת אנשי צוות המאפשרת שהייה מקסימלית במסגרת הויזה של עד 29 יום.

 

crew members

 

בעלי התפקידים הבאים מתאימים להגשת בקשה עבור ויזת אנשי צוות:
• טייס או דייל בטיסה מסחרית
• קפטן, מהנדס, ספונאי של ספינה
• מציל, שף, מלצר או כל איש שירות אחר על ספינט שיט (קרוז)
• מתלמד

 

בעלי תפקידים מסוימים בספינות דיג או יאכטות פרטיות אינם מתאימים לקריטריונים של ויזת אנשי צוות ועליהם להגיש בקשה לויזה שונה. בעל תפקיד הפונה אלינו מוכוון על ידינו לסוג הויזה לה הוא יזדקק.

 

 

שלבי הגשת הבקשה לויזת אנשי צוות:

 

 

crew member visa

 

 

על המועמד יהיה להציג מסמכים שונים ומגוונים במהלך הראיון בשגרירות האמריקאית על מנת לגבות את הבקשה לויזת אנשי הצוות. במסגרת התהליך שאנו מבצעים עבור מועמדים לויזה זו, אנו מנחים ומדריכים את המועמדים בדבר הרשימה הפרטנית של המסמכים שעליהם להצטייד בהם לקראת הראיון בשגרירות.

 

אנשי צוות הנוסעים לארה"ב על מנת לצאת משם עם ספינה אליה הם מצוותים יצטרכו לויזת מעבר לאנשי צוות C1, בנוסף לויזת אנשי צוות המאפשרת להם עבודה על הפינה (ויזת (D. במידה והינכם מגישים בקשה בו זמנית לשתי הויזות, ניתן להתראיין פעם אחת בשגרירות בעבור שתי הבקשות.

 

מגבלות
• הזמן המירבי של תוקף הויזה הינו 5 שנים.
• ויזת אנשי צוות מאפשרת שהייה של עד 29 יום ברציפות בשטחי ארה"ב. שטחי ארה"ב הנחשבים לצורך מגבלה זו כולל גם: אלסקה, הוואי, פורטו ריקו, גוואם ואיי בתולה של ארה"ב. ספירת ה 29 יום תסתיים רק כאשר הספינה תעגון בפועל בנמל זר.

 

סירוב לבקשת ויזה של אנשי צוות
רשימת הסיבות השונות לסירוב ויזה ניתן למצוא כאן.

 

חידוש ויזה של אנשי צוות 
כחלק מהמתכונת החדשה של תהליך חידוש ויזה, חלק מהמועמדים לויזת אנשי צוות יהיו פטורים מהצורך להגיע לראיון בשגרירות האמריקאית. פרטים נוספים אודות התהליך החדש של חידוש ויזה ניתן למצוא כאן או במסגרת השירות שלנו בטלפון 1700-720002

 

תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online