שגרירות ארה"ב - כתובת וטלפון

כתובת:


שגרירות ארה"ב בתל אביב:

רח' הירקון 71 (לצפייה במפה - לחץ כאן)


 


 שגרירות ארצות הברית בירושלים (הקונסוליה הכללית בירושלים):

רח' דוד פלוסר 14 (לצפייה במפה - לחץ כאן)

שכונת ארנונה

(ניתן להגיע דרך רחוב כפר עציון, הקונסוליה נמצאת בסמוך לבית אבות "דיפלומט")


שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת בתל-אביב, השגרירות הינה הגוף הרשמי המייצג את הממשל האמריקאי בישראל. לשגרירות מספר תפקידים ביניהם חיזוק הקשר הישראלי-אמריקאי, חיזוק הקשרים הכלכליים בין המדינות, מקום מושבו של השגריר האמריקאי בישראל ושירותים קונסולריים דוגמת מתן אשרות לאזרחי ישראל המעוניינים לבקר בארה"ב ועוד. בנוסף ל שגרירות ארצות הברית בתל אביב, ישנה קונסוליה כללית של ארה"ב שממוקמת בירושלים. הקונסוליה בירושלים מספקת שירותים קונסולריים לאזרחים ישראליים ולאזרחי ארה"ב, כמו כן תושבי יהודה ושומרון הפלסטיניים גם נעזרים בשירותיה של קונסוליה זו. קבלת קהל בשגרירות ארה"ב עבור השירותים הקונסולריים הינה בין השעות 7 בבוקר ל 12 וחצי בצהריים. שעות פעילות הקונסוליה בירושלים יותר מצומצמות לרוב בין השעה 9 ל שעה 11 בבוקר.

 

על מנת להגיש בקשה עבור אשרה כניסה לארה"ב באמצעות שגרירות ארצות הברית או באמצעות הקונסוליה ישנו תהליך מסודר המחייב הגשת טופס הבקשה באמצעות המערכת האלקטרונית, תשלום אגרה לרוב 160$, וקביעת מועד פגישה בשגרירות או בקונסוליה. במידה ואתם מעוניינים להגיע לפגישה בשגרירות יש לתאם פגישה מראש, במידה ואינכם קבעתם פגישה והגעתם על דעת עצמכם לשגרירות, לא תורשו להיכנס גם אם מדובר במקרה חירום. במידה ומדובר במקרים דחופים: כגון מקרים רפואיים בהולים, ביקור קרובי משפחה במצב רפואי קשה, פגישות עסקיות משמעותיות מאוד בהן מעורב אינטרס כלכלי אמריקאי מובהק - ניתן להגיש בקשה מיוחדת להקדמת הפגישה בשגרירות. השגרירות תבחן את הבקשה בהקדם ותחליט האם המועמד לויזה זכאי לפגישה מוקדמת או לא.

 

ככלל ניתן לומר ששגרירות ארה"ב מתחשבת ומשתדלת לתת מענה הכי מהיר לפניות דחופות ובכלל. עם זאת בגלל היקף הבקשות והמועמדים יש לדאוג מראש להצטייד בויזה מבעוד מועד ולא להמתין לרגע האחרון על מנת להגיש בקשה לויזה. חברתנו הגישה מספר רב של בקשות להקדמת הפגישה בשגרירות ארצות הברית (כל פניה כזו נבחנת על ידינו על מנת להחליט האם ישנה הצדקה להקדמת הפגישה ורק במקרה ומדובר במקרה מוצדק אנחנו מגישים את הבקשה לשגרירות, זאת על מנת לא להציף את השגרירות בפניות סרק). בכל מקרה שאתם צריכים לקבל ויזה בהקדם ואין ברשותכם זמן רב, הגעתם למקום הנכון, אנו מתמחים בשירות מהיר תוך יום אחד. במידה ואתם מעוניינים בויזה אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 1700-720-002.


תשלום מאובטח באמצעות
accept credit cards online